☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Новини RSS 2.0

Де купити дидактичні товари для сучасних класів НУШ?

Нова українська школа (НУШ) – це місце, в якому хочеться вчитися та в яке приємно ходити. В створенні відповідних умов велику роль грає обладнання для початкової школи за допомогою якого можливо належним чином облаштувати шкільний клас.

Основний акцент потрібно зробити на навчальне обладнання для початкових класів, що застосовується під час навчального процесу, оскільки від його вибору залежить подальша успішність учнів.

Приділивши особливу увагу формуванню комфортних умов для дітей та використовуючи наочно-дидактичний матеріал, демонстраційні набори, ляльковий театр, настільні розвиваючі ігри або інше обладнання можливо зацікавити дітей, підвищити рівень їх уваги до вивчення навчального матеріалу, мотивувати кожну дитину до отримання нових знань та провести уроки в форматі захоплюючої гри.

Оформлення кабінету початкових класів стане для Вас легким  завданням, оскільки на нашому сайті didactica в розділі «Нова українська школа» Ви зможете знайти все необхідне новітнє обладнання для початкової школи.

Навчальне та інтерактивне обладнання для початкових класів сформує умови для повноцінного залучення учнів у вивчення шкільної програми.

Устаткування для початкових класів є невід’ємною частиною концепції побудови новітньої системи освіти в Українських школах.

 

 

 

STEM обладнання для сучасних класів

STEM-обладнання направлене на створення сприятливих умов для учнів, завдяки яким вони можуть бути залучені в навчально-дослідницьку, експериментальну, винахідницьку та конструкторську діяльність відповідно до навчальних програм з застосуванням проєктних технологій в освітньому процесі.

Стем обладнання використовується для розвитку здібностей дітей як в точних науках, так і гуманітарних та природничих науках, оскільки воно має широкий спектр застосування в навчальному процесі.

STEAM-підхід зробить Вашу школу сучасною тому що він поєднує в собі природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).
За допомогою використання сучасних технологій стало можливим розкрити потенціал закладений в кожній дитині та створити всі необхідні умови для якісного отримання знань.

Оформлення Стем кабінету у школі надасть змогу викладачу під час проведення уроку залучити кожного учня в вивчення матеріалу, оскільки кожна дитина зможе вирішувати практичне завдання поставлене під час занять, а не займатися лише вивченням теоретичної частини.
Саме завдяки тому, що під час STEAM-уроків в центрі уваги перебуває не вчитель, а практичне завдання, яке шляхом проб і помилок учням потрібно вирішити й досягається позитивний результат в навчанні.
STEM-лабораторія може бути обладнана в будь-якій школі та може містити в собі 3D принтери, мінікомп'ютери з можливістю їх програмування, набори навчальної електроніки, фото-відео студію та інші сучасні технічні засоби.
Отже сьогодні СТЕМ кабінет є не від'ємною частиною сучасної школи та до його оформлення необхідно підійти з усією відповідальністю та увагою, тому що високий рівень знань та якісна освіта є кроком в майбутнє для кожної дитини.
Також радимо Вам звернути увагу на наказ МОН №574 від 29.04.2020 року «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» в якому міститься необхідна інформація щодо засобів навчання та обладнання.

Відкриття ще одного сайту навчального обладнання!

Шановні Покупці і Відвідувачі нашого сайту, а також наші Партнери!
Колектив інтернет-магазину Дидактика радий повідомити Вам, що ми відкрили ще один сайт для Вашої зручності та оптимізації використання Вашого часу.
Запрошуємо всіх відвідати його за посиланням:

 https://didaktikashop.com.ua/

Графік роботи!

Шановні Покупці, незважаючи на введені карантинні обмеження, ми продовжуємо працювати в онлайн режимі за звичайним робочим графіком. Всі ціни та фото на сайті являються актуальними на 2021 рік. З будь-яких питань Ви можете отримати консультацію зателефонувавши на номери телефонів розміщені на нашому сайті, або зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, яка також вказана на сайті.

Режим роботи на момент карантину

Шановні клієнти! Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася в Україні через поширення на її території вірусного захворювання «коронавірус COVID-19» Ви завжди можете зробити онлайн замовлення в нашому інтернет-магазині. Обробка замовлень та подальша відправка посилок здійснюється за допомогою перевізника «Нова Пошта» в звичайному режимі. 

Вітаємо з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб наступний рік приніс усім якомога більше радості і позитивних моментів! Нехай кожен день буде наповнений оптимізмом і посмішками близьких! Нехай цей рік кожному подарує якомога більше щасливих днів і здійснення мрій!

Графік роботи на травневі свята

Графік роботи на травневі свята

Шановні Покупці, вітаємо всіх з наступаючими травневими святами і інформуємо Вас про графік роботи в ці дні.
До 9-го травня - вихідні дні.
Всі замовлення, оформлені до 9-го числа включно, будуть оброблені після 10.05.19.

Актуальні ціни на 2019 рік!!!

Актуальні ціни на 2019 рік!!!

Шановні Покупці та постійні Клієнти нашого інтернет-магазину, повідомляємо Вам, що вже не перший рік колектив нашої компанії спрямовує всі свої зусилля на стабілізацію та утримання цін на весь перелік товарів. Майже всі ціни являються незмінними на протязі понад трьох років і станом на 2019 рік вони є актуальними. Також ми постійно оновлюємо та завантажуємо реальні фото товарів, які представлені в нашому інтернет-магазині, завдяки чому Ви можете переглянути та ознайомитись з зовнішнім виглядом продукції і бути впевненими, що саме такі товари Ви придбаєте.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

Шкільне обладнання для навчальних кабінетів

З самого зародження древніх цивілізацій людство цікавилося навколишнім світом, що їх оточував. Такі цивілізації, як Майя, ще тисячі років тому плідно вивчали астрологію та на її основі створили календар. В подальшому з розвитком людських технологій та людського інтелекту вже в древній античності зародилися такі фундаментальні науки, як математика, геометрія та філософія. Вже у пізньому  середньовіччі такі вчені, як Леонардо да Вінчі внесли свій вклад у вивчення біології та анатомії людини, завдяки чому вивчення природничих наук розширювало свої кордони та ставало більш охоплюючим. Всі сфери науки досягали свого розвитку паралельно та перетиналися одна з одною, завдяки чому людство розширювало спектр своїх знань і в майбутньому зробило значні відкриття у таких сферах, як хімія, фізика і біологія та інших науках. Набуті за сотні років знання ми повинні передати своїм учням, які досягнуть нових вершин та можливо зроблять ще більш грандіозні відкриття у розвитку науки.


В сучасних закладах освіти необхідно створити умови для учнів, які сприяють засвоєнню знань та роблять навчальний процес більш пізнавальним та цікавим. За допомогою шкільного обладнання для кабінету фізики ви зможете зацікавити школярів навчальним процесом та зробити його пізнавальним та корисним для кожного. Завдяки проведенню практичних занять з використанням обладнання з фізики навчальний процес стає наочним та сприймається ефективніше.


Наш сайт Didactica створений допомогти вчителю ознайомитися з сучасними нововведеннями і підібрати необхідні матеріали для кабінету фізики. Також Ви зможете надавати нові знання своїм учням за допомогою приладів, які застосовуються в дослідженнях фізичних процесів. Крім цього однією з найважливіших і захоплюючих сфер науки є хімія. Спектр знань у даній сфері являється дуже динамічним та постійно розширюється, що робить хімію дуже цікавим та захоплюючим предметом, як для учнів так і для викладачів. Завдяки новітнім технологіям Ви з легкістю зможете використовувати шкільне обладнання для кабінету хімії щоб зробити уроки з хімії пізнавальними для всієї аудиторії учнів. На сьогоднішній день існує безліч лабораторних дослідів, які можна проводити під час занять використовуючи необхідне хімічне обладнання та навчально-наочний посібник для кабінету хімії. З застосуванням даної методики викладання шкільного матеріалу вчитель зможе занурити кожного учня в світ хімічних дослідів та відкриттів.


В сфері освіти не потрібно забувати і про уроки біології, оскільки вони займають дуже важливе місце в отриманні учнями практичного досвіду та знань. Невід’ємною частиною кожного кабінету біології на сьогоднішній день є таке обладнання, як мікроскоп, скелет, гербарій з великої кількості рослин, що являє собою об’єкт дослідження та вивчення для учнів. Шкільне обладнання для кабінету біології відіграє дуже значну роль для набуття знань та являється дуже актуальним інструментом в сучасній системі освіти. На допомогу вчителю під час занять завжди прийдуть наочні посібники для школи з біології за допомогою яких тематика уроків стане більш насиченою та доступною для учнів різного віку.


Придбати шкільне обладнання дуже просто та зручно. Менеджери нашого магазину  нададуть вам вичерпну та актуальну інформацію з будь-якого питання яке Вас зацікавить. Крім того, Ви зможете за  бажанням укомплектувати кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет біології та математики всім необхідним вам обладнанням за прийнятною ціною і придбати у нас будь-яке лабораторне обладнання. Таким чином Ваш навчальний заклад буде зразковим показником який на протязі багатьох років зможе забезпечувати учнів високим рівнем знань. Все це можливо завдяки професійному рівню викладачів яким на допомогу прийшло лабораторне обладнання для шкільного кабінету, що можна купити в нашому інтернет-магазині. Враховуючи потреби сучасних закладів освіти ми пропонуємо також медичне обладнання, яке застосовується під час занять в вищих навчальних закладах.

  1   2   наст >>