☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Новини RSS 2.0

Як ми працюємо під час війни.

Шановні Покупці, ми працюємо під час війни згідно графіку вказаному на сайті! 

Де купити дидактичні товари для сучасних класів НУШ?

Нова українська школа (НУШ) – це місце, в якому хочеться вчитися та в яке приємно ходити. В створенні відповідних умов велику роль грає обладнання для початкової школи за допомогою якого можливо належним чином облаштувати шкільний клас.

Основний акцент потрібно зробити на навчальне обладнання для початкових класів, що застосовується під час навчального процесу, оскільки від його вибору залежить подальша успішність учнів.

Приділивши особливу увагу формуванню комфортних умов для дітей та використовуючи наочно-дидактичний матеріал, демонстраційні набори, ляльковий театр, настільні розвиваючі ігри або інше обладнання можливо зацікавити дітей, підвищити рівень їх уваги до вивчення навчального матеріалу, мотивувати кожну дитину до отримання нових знань та провести уроки в форматі захоплюючої гри.

Оформлення кабінету початкових класів стане для Вас легким  завданням, оскільки на нашому сайті didactica в розділі «Нова українська школа» Ви зможете знайти все необхідне новітнє обладнання для початкової школи.

Навчальне та інтерактивне обладнання для початкових класів сформує умови для повноцінного залучення учнів у вивчення шкільної програми.

Устаткування для початкових класів є невід’ємною частиною концепції побудови новітньої системи освіти в Українських школах.

 

 

 

STEM обладнання для сучасних класів

STEM-обладнання направлене на створення сприятливих умов для учнів, завдяки яким вони можуть бути залучені в навчально-дослідницьку, експериментальну, винахідницьку та конструкторську діяльність відповідно до навчальних програм з застосуванням проєктних технологій в освітньому процесі.

Стем обладнання використовується для розвитку здібностей дітей як в точних науках, так і гуманітарних та природничих науках, оскільки воно має широкий спектр застосування в навчальному процесі.

STEAM-підхід зробить Вашу школу сучасною тому що він поєднує в собі природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).
За допомогою використання сучасних технологій стало можливим розкрити потенціал закладений в кожній дитині та створити всі необхідні умови для якісного отримання знань.

Оформлення Стем кабінету у школі надасть змогу викладачу під час проведення уроку залучити кожного учня в вивчення матеріалу, оскільки кожна дитина зможе вирішувати практичне завдання поставлене під час занять, а не займатися лише вивченням теоретичної частини.
Саме завдяки тому, що під час STEAM-уроків в центрі уваги перебуває не вчитель, а практичне завдання, яке шляхом проб і помилок учням потрібно вирішити й досягається позитивний результат в навчанні.
STEM-лабораторія може бути обладнана в будь-якій школі та може містити в собі 3D принтери, мінікомп'ютери з можливістю їх програмування, набори навчальної електроніки, фото-відео студію та інші сучасні технічні засоби.
Отже сьогодні СТЕМ кабінет є не від'ємною частиною сучасної школи та до його оформлення необхідно підійти з усією відповідальністю та увагою, тому що високий рівень знань та якісна освіта є кроком в майбутнє для кожної дитини.
Також радимо Вам звернути увагу на наказ МОН №574 від 29.04.2020 року «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» в якому міститься необхідна інформація щодо засобів навчання та обладнання.

Відкриття ще одного сайту навчального обладнання!

Шановні Покупці і Відвідувачі нашого сайту, а також наші Партнери!
Колектив інтернет-магазину Дидактика радий повідомити Вам, що ми відкрили ще один сайт для Вашої зручності та оптимізації використання Вашого часу.
Запрошуємо всіх відвідати його за посиланням:

 https://didaktikashop.com.ua/

Графік роботи!

Шановні Покупці, незважаючи на введені карантинні обмеження, ми продовжуємо працювати в онлайн режимі за звичайним робочим графіком. Всі ціни та фото на сайті являються актуальними на 2021 рік. З будь-яких питань Ви можете отримати консультацію зателефонувавши на номери телефонів розміщені на нашому сайті, або зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти, яка також вказана на сайті.

Режим роботи на момент карантину

Шановні клієнти! Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася в Україні через поширення на її території вірусного захворювання «коронавірус COVID-19» Ви завжди можете зробити онлайн замовлення в нашому інтернет-магазині. Обробка замовлень та подальша відправка посилок здійснюється за допомогою перевізника «Нова Пошта» в звичайному режимі. 

Вітаємо з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб наступний рік приніс усім якомога більше радості і позитивних моментів! Нехай кожен день буде наповнений оптимізмом і посмішками близьких! Нехай цей рік кожному подарує якомога більше щасливих днів і здійснення мрій!

Графік роботи на травневі свята

Графік роботи на травневі свята

Шановні Покупці, вітаємо всіх з наступаючими травневими святами і інформуємо Вас про графік роботи в ці дні.
До 9-го травня - вихідні дні.
Всі замовлення, оформлені до 9-го числа включно, будуть оброблені після 10.05.19.

Актуальні ціни на 2019 рік!!!

Актуальні ціни на 2019 рік!!!

Шановні Покупці та постійні Клієнти нашого інтернет-магазину, повідомляємо Вам, що вже не перший рік колектив нашої компанії спрямовує всі свої зусилля на стабілізацію та утримання цін на весь перелік товарів. Майже всі ціни являються незмінними на протязі понад трьох років і станом на 2019 рік вони є актуальними. Також ми постійно оновлюємо та завантажуємо реальні фото товарів, які представлені в нашому інтернет-магазині, завдяки чому Ви можете переглянути та ознайомитись з зовнішнім виглядом продукції і бути впевненими, що саме такі товари Ви придбаєте.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі, щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! 

  1   2   наст >>