☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Апарат Кіппа 250 мл

1500.00 грн.
Артикул:  000322
Кількість:  

Апарат Кіппа 250 мл


1. Призначення
Апарат Кіппа використовують для отримання водню і вуглекислого газу.


2. Комплектність
Апарат Кіппа складається з посудини (1) і кульової воронки (2), сполучених між собою. Коли воронка вставлена ​​в посудину, між її трубкою і звуженим місцем посудини виходить зазор, через який півкуль повідомляється з кулею. Сполучення приладу із зовнішнім середовищем здійснюється завдяки тубус (3).
 
Отримання водню:
Через тубус (3) в прилад насипають гранули цинку, а в кульову воронку наливають розчин соляної кислоти. Кислота заповнює півкулі, рівень її піднімається, вона покриває гранули цинку і починається хімічна реакція: Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2 ¬ + Q
Водень виходить через тубус (3) і може використовуватися для дослідів. Після припинення дослідів кран, яким забезпечений тубус (3) закривається.
У результаті утворення водню тиск у приладі підвищується і соляна кислота витісняється назад в кульову воронку. Коли рівень соляної кислоти в посудині (1) опускається нижче гранул цинку, реакція припиняється.


Отримання вуглекислого газу:
Вуглекислий газ отримують, впливаючи на мармур соляною кислотою. Методика проведення досвіду та ж, що і в попередньому прикладі. СаСО3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 ¬ + H2O + Q
Після проведення дослідів рекомендується промити прилад

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Апарат Кіппа 250 мл:


Введіть число, зображене на малюнку
code