☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Колбонагрівач для колб на 500 мл

2800.00 грн.
Артикул:  000317
Кількість:  

Колбонагрівач для колб на 500 мл

Колбонагрівач - прилад, що використовується в різних лабораторіях для нагрівання розчинів у круглодонних колбах відповідної ємності. Крім того, апарат також включається до складу лабораторного устаткування, яке застосовується для підігріву рідких середовищ до температури кипіння і переходу в газоподібний стан.

Нагрівальна камера приладу виготовлена ​​з термостійкою слюди, міцність якої посилена тугоплавкими елементами. Поверхня робочого гнізда захищена екологічно безпечної стеклотканью. Металевий корпус колбонагревателі покритий антикорозійною порошковою фарбою. Нагрівальним елементом є хромові нитки.

Камера відповідає формі круглодонной колби, яка розташована в ізольованому від корпусу приладу кожусі. Такий варіант конструкції забезпечує мінімальну кількість тепловтрат, економічне витрачання енергії, а також виключає отримання опіків під час проведення лабораторних досліджень.

Температурні показники підтримуються з високою точністю, завдяки вбудованому електронному регулятору температури (потужності, що підводиться). При проведенні дослідів можна плавно змінювати температуру рідин, зберігаючи задані параметри протягом певного проміжку часу.

Безпека приладу забезпечує цифровий регулятор - пристрій відключається від живлення при перевищенні гранично допустимих показників температури і починає працювати знову, коли температурний режим відновлюється.

Обладнання працює при змінному струмі з частотою 50 Гц і номінальною напругою в 200 В (відхилення в показниках напруги - не більше 10%).
Технічні характеристики
Обсяг нагрівається колби, мл 500
Макс. температура нагріву, ° С 300
Потужність, Вт 400
Габаритні розміри, мм 380х280х200
Маса, не більше, кг: 3,8
Допустимий час безперервної роботи, не більше, ч 8
Термін служби, років не менше 5

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Колбонагрівач для колб на 500 мл:


Введіть число, зображене на малюнку
code