☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Колекція "Кам'яне вугілля і продукти його переробки" (роздаткова)

Артикул:  000277
Колекція роздаткова
Колекція "Кам'яне вугілля і продукти його переробки"

1. Призначення

Використовується на заняттях по темі "Коксохімічне виробництво" в курсі органічної хімії.
У колекцію входять наступні зразки: кам'яне вугілля, коксовий газ, кокс, аміачна вода, мінеральні добрива, нафталін, барвник, сахарин, фенол, пластмаса.

Кам'яне вугілля

Протягом багатьох років кам'яне вугілля є джерелом ароматичних вуглеводнів. Кам'яне вугілля являє собою складну суміш сполук вуглецю, кисню, азоту і сірки; він містить органічну масу, яка обумовлює його горючі властивості.

Коксування вугілля

Коксування вугілля здійснюють в коксових печах (рис. 1) при температурі близько 1000 0С без доступу повітря. При такій температурі відбувається розщеплення органічних макромолекул, що містяться у вугіллі, з утворенням летючих продуктів і коксу. Кокс - пористий матеріал, що складається з вуглецю, він необхідний в металургійній промисловості при виплавці заліза з руд. При конденсації летких продуктів, що утворюються кам'яновугільна смола і аміачна вода. Крім того, виділяється коксовий газ.

З кам'яновугільної смоли шляхом перегонки отримують бензол, толуол, фенол, нафталін та інші речовини. Що залишилася після перегонки чорна маса - пек використовується в дорожньому будівництві, у виробництві електродів, покрівельних матеріалів.

В процесі переробки продуктів коксування кам'яного вугілля виходять багато інші важливі продукти: анілін, сахарин, різні анілінові барвники а також пластмаси.
Батарея коксових печей

Рис. 1
Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію та технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники наочних посібників не погіршуються.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Колекція "Кам'яне вугілля і продукти його переробки" (роздаткова):


Введіть число, зображене на малюнку
code