☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою (збільшений)

3400.00 грн. 3100.00 грн.
Ви економите: 300.00 грн. (9%)
Артикул:  000167
Кількість:  

Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою (збільшений)

1. Призначення
Набір прозорих геометричних тіл з розгорткою (збільшений) призначений для використання в усіх навчальних закладах при вивченні геометричних фігур, курсу математики розділ геометрія і розділ стереометрії.
2. Опис
Дані геометричні тіла виготовляються з високоякісного полімерного матеріалу стійкого до впливу сонячних променів і поміщені в спеціальну упаковку, для максимальної ефективності демонстрації кожного геометричного тіла зі складу набору. Завдяки збільшеному розміру всіх геометричних фігур зручно їх використовувати в класах з великою кількістю учнів, які знаходяться на віддаленому відстань від місця викладача, оскільки великий розмір фігур дозволяє розглядати всі їх деталі на достатньому видаленні від них, а так само даний набір допомагає засвоїти необхідні знання в курсі з математики.
Розмір геометричних фігур близько 16-20 см. У комплект входять 6 збільшених геометричних фігур: циліндр, шестикутник, куля, тригранна піраміда, конус, куб.
3. Правила зберігання
Зберігати виріб слід в сухому приміщенні з кімнатною температурою (+ 15 ° C + 25 ° C) при відносній вологості повітря не більше 80%.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Набір прозорих геометричних фігур з розгорткою (збільшений):


Введіть число, зображене на малюнку
code