☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Розмір 120х180. На підставці

Артикул:  000075

Інтерактивна дошка
Опис:
Має керамічну антибликовое поверхню. Може працювати і як сухостираєма дошка для нанесення і видалення коментарів, і як пристрій керуванням комп'ютером, в тому числі програмними додатками. Управління комп'ютером безпосередньо з дошки здійснюється за допомогою цифрового пера. Вхідне в комплект програмне забезпечення дає можливість наносити замітки поверх вихідного цифрового зображення, потім зберігати їх, друкувати і відправляти по електронній пошті. Підключення - USB. Можливе кріплення на стіну або використання з підставкою на колесах.
Використовувати інтерактивну дошку дуже просто. Швидко і легко можна створювати, редагувати та зберігати презентації будь-якої складності. При цьому можна використовувати вже готові або заздалегідь створені шаблони, офісні програми і додатки, а також малюнки з Інтернету. Зручність полягає в тому, що за допомогою великого екрану є можливість роботи колективно, обговорювати з широкою аудиторією будь-які схеми, графіки, діаграми і т.д.
Найбільш актуальне застосування інтерактивних дошок у сфері освіти. Процес навчання стає більш наочним, цікавим і пізнавальним. Використовуючи широкі можливості екранного меню, можна створювати власні навчальні програми, вносити зміни в ході проведення уроку. Безцінна допомога інтерактивної дошки найбільш відчутна при організації конференції в компаніях, що мають філії або партнерів в різних містах країни. У цьому випадку при використанні інтерактивної дошки АВС в режимі конференції, вся команда одночасно може працювати над одним зображенням.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Розмір 120х180. На підставці:


Введіть число, зображене на малюнку
code