☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Робот-тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації (торс + індикація дій на грудях + програма для підключення до ПК)

51898.00 грн.
Артикул:  001910
Кількість:  

Робот-тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації (торс + індикація дій на грудях + програма для підключення до ПК)

Робот-тренажер розроблений з урахуванням рекомендацій Американської кардіологічної асоціації, Міжнародного погоджувальної комітету з реанімації та Європейської ради з реанімації.
Тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації призначений для навчання навичкам надання першої долікарської допомоги потерпілим - непрямий масаж серця і штучна вентиляція легенів. Робот-тренажер є найсучаснішим навчальним посібником для відпрацювання навичок СЛР і НМС. Даний реанімаційний тренажер дозволяє проводити навчання і набути навичок порятунку людини в екстремальній ситуації. Основною перевагою робота-тренажера є велика наочність і реалістичність виконання манекена. Всі виконувані дії учня (натискання на грудину, вдих, закидання голови, натискання на мечоподібний відросток, перелом ребер) відображаються на екрані комп'ютера, а також дублюються на грудині тренажера у вигляді світлової та звукової індикації. Тренажер має спеціальне покриття, що імітує шкіру людини, а також всі анатомічні орієнтири, ключиці, мечоподібний відросток, м'язи грудей і ін. При вдиху реалістично підводиться грудна клітка тренажера, що візуально дає зрозуміти - вдих проведено правильно.
Реанімаційний робот-тренажер є одним з небагатьох засобів навчання навичкам реанімації, що дозволяє отримати стійкі навички які допоможуть в екстреній ситуації надати першу медичну допомогу людині і врятувати йому життя!

Технічні характеристики тренажера
1. Режими реанімації - один навчальний режим і чотири тестових: 30: 2 (НМС: ШВЛ), 2:30 (ШВЛ: НМС), 2:15 (ШВЛ: НМС) і 1: 5 (ШВЛ: НМС);
2. Глибина зсуву грудної клітки - не менше 5 см.
3. Необхідна кількість натискань на грудину за 1 хвилину - більше 100 разів.
1. Режими реанімації - один навчальний режим і чотири тестових: 30: 2 (НМС: ШВЛ), 2:30 (ШВЛ: НМС), 2:15 (ШВЛ: НМС) і 1: 5 (ШВЛ: НМС);
2. Глибина зсуву грудної клітки - не менше 5 см.
3. Необхідна кількість натискань на грудину за 1 хвилину - більше 100 разів.
Робот-тренажер може використовуватися автономно, живлення здійснюється від вбудованої акумуляторної батареї - термін служби більше 10 років. Час безперервної роботи при автономному живленні більше 200 годин. При автономному використанні вся індикація правильності дій відображається на торсі робота-тренажера. Також робот-тренажер може працювати від мережі 220 В. В обох режимах харчування, можливе підключення робота-тренажера до комп'ютера, при цьому весь процес реанімації, в реальному часі, відображається на моніторі.
 
Наочність при автономній роботі
Вся індикація: непрямий масаж серця, закидання голови, вдих ШВЛ, перелом мечоподібного відростка - розташовані на грудній клітці робота, що забезпечує максимальну наочність при навчанні навичкам серцево-легеневої реанімації. При достатньому закиданні голови - спалахує зелений світлодіод на лівій ключиці, при достатньому вдиху ШВЛ - спалахує синій світлодіод на лівій ключиці. При переломі мечоподібного відростка - загоряються червоні світлодіоди. Глибина натискань на грудину тренажера відображається світловою індикацією на правій ключиці тренажера (слабо - жовтий, нормально - зелений, перелом ребер - червоний).

Візуальне сприйняття вдиху ШВЛ
Робот-тренажер оснащений імітатором наповнення легенів повітрям - при виконанні вдиху піднімається грудна клітка тренажера. Таким чином, досягається максимальна наочність і реалістичність реанімації.


Портативність при автономному використанні
Пульт управління тренажером і вся індикація виконуваних дій розташовані на торсі тренажера - не потрібно підключення додаткових шнурів і екранів індикації. При транспортуванні та навчанні поза класом, на полігоні, в цеху робот-тренажер забезпечує максимальну зручність.

Зовнішні анатомічні орієнтири і візуальне сприйняття тренажера
Робот-тренажер має всі анатомічні орієнтири живої людини - мечоподібний відросток, м'язи грудей, ключиці і т.д. які дозволяють правильно визначити місце докладання зусиль при виконанні непрямого масажу серця. Зовнішнє сприйняття тренажера дозволяє максимально наблизити відпрацювання навичок надання першої допомоги до реальних умов.


Міцність і якість матеріалів
Робот-тренажер виконаний з якісних і довговічних матеріалів, що дозволяє тренажеру роками зберігати свою функціональність і естетичний вигляд. Основа робота-тренажера виконана з небиткого еластичного пластику, який забезпечує максимальну механічну міцність - розрив, здавлення, падіння.

Мова комп'ютерної програми
У комплекті з роботом тренажером поставляється програма візуалізації дій на екрані ПК, мова програми - Російська та Українська. Також, за попереднім замовленням, можлива поставка програми на будь-якому іншому мовою.

Комплектація - Тренажер - торс + індикація дій на грудях + програма для підключення до комп'ютера

1. Робот-тренажер

2. Блок живлення

3. USB кабель для підключення до комп'ютера

4. Майка-чохол

5. Інструкція

6. USB флеш-накопичувач з програмою

Гарантійні зобов'язання
12 місяців
післягарантійне обслуговування

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Робот-тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації (торс + індикація дій на грудях + програма для підключення до ПК):


Введіть число, зображене на малюнку
code