☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Водяна баня універсальна

7900.00 грн.
Артикул:  001894
Кількість:  

Водяна баня універсальна

Баня водяна БВ-10  2х-місцева
   Баня водяна БВ-10 застосовується в лабораторіях медицини і ветеринарії, промислових лабораторіях, лабораторіях нафтохімічної і газової промисловості, стоматології, хірургії, травматології, в науково-дослідних інститутах.
   Переваги:
   Внутрішній корпус лазні БВ-10 виготовлений з полірованої нержавіючої сталі. Застосування цього матеріалу гарантує довговічність, хімічну стійкість і чудовий зовнішній вигляд. Конструкція зовнішнього корпусу забезпечує прийнятну для роботи температуру і оберігає обслуговуючий персонал від опіків. Спеціальна конфігурація нагрівальних елементів забезпечує рівномірну підтримку температури по всьому об'єму внутрішньої ванни. У лазні застосовані мікропроцесорне управління і високоточний термодатчик, які гарантують надійний контроль температури. Цифрова індикація забезпечує зручність в експлуатації. Баня комплектується двома кришками: високою кришкою зі штативами під пробірки і бутирометри, і кришкою з системою з трьох концентричних кілець, що дозволяє розміщувати у ванні різні плоскодонні колби, склянки, чашки для випарювання і т. Д. Блок управління оснащений індикатором виходу лазні в заданий режим. 
   Принцип роботи:
   Робота приладу заснована на нагріванні робочої рідини до заданої температури. Підтримка заданої температури здійснюється за допомогою мікропроцесорного регулювання. У лазні використовується природна конвекція води.
Технічні характеристики

Місткість робочої камери бані, дм3 ... 10
Таймер, хв. 0 ... 999
Кількість гнізд: 2
Маса, не більше кг 8,5
Габаритні розміри зовнішні, ВхШхД, мм 260х485х220

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Водяна баня універсальна:


Введіть число, зображене на малюнку
code