☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель мікроскопічного будови клітини

Артикул:  001863
Модель мікроскопічної будови клітини (збільшена)

Клітина - елементарна частина організму, здатна до самостійного існування, самовідтворення і розвитку. Клітина - основа будови і життєдіяльності всіх живих організмів і рослин. Клітини можуть існувати як самостійні організми, так й у складі багатоклітинних організмів ( клітини, тканини ). Термін «Клітина» запропонований англійським микроскопистом Р. Гуком (1665). Клітина - предмет вивчення особливого розділу біології - цитології. Більш систематичне вивчення клітин почалося в дев'ятнадцятому столітті. Одним з найбільших наукових теорій того часу була Клітинна теорія, яка стверджувала єдність будови всієї живої природи. Вивчення будь-якої життя на клітинному рівні лежить в основі сучасних біологічних досліджень.
В будові і функціях кожної клітини виявляються ознаки, загальні для всіх клітин, що відображає єдність їх походження з первинних органічних речовин. Приватні особливості різних клітин - результат їх спеціалізації в процесі еволюції. Так, всі клітини однаково регулюють обмін речовин, подвоюють і використовують свій спадковий матеріал, отримують і утилізують енергію. В той же час різні одноклітинні організми (амеби, туфельки, інфузорії тощо) досить сильно різняться розмірами, формою, поведінкою. Не менш різко розрізняються клітини багатоклітинних організмів.

1. Призначення

Модель призначена для використання в загальноосвітніх установах на уроках біології в якості демонстраційного допомоги у розділах "Рослини".

2. Комплектність

1. Модель мікроскопічного будови клітини-1шт.
2.  Пакувальна коробка-1шт.

3. Характеристики виробу

Модель виготовлена з пластмаси.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель мікроскопічного будови клітини:


Введіть число, зображене на малюнку
code