☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Генератор звукових частот (0,1 Гц - 100 кГц)

Артикул:  001571

Генератор звукових частот (0,1 Гц - 100 кГц)


Опис

Генератор звукової частоти призначений для отримання гармонійних і періодичних напруг трикутної і прямокутної форми від 0,1 Гц до 100 кГц при дослідженні акустичних явищ, електричних ланцюгів змінного струму з активної та реактивної навантаженнями.

Генератор низькочастотний призначений для отримання синусоїдальних коливань з регульованою амплітудою.

Генератор сигналів низької частоти формує одночасно три види сигналів: прямокутного, трикутного і синусоїдального напруг і забезпечує вибір будь-якого з перерахованих сигналів і діапазонів частоти. Точна частота генерації забезпечується за рахунок створення відповідного керуючого напруги на виході в межах від 0 до 10 В на навантаженні 8 Ом.

На панелі генератора звукового сигналу розміщені органи управління ( ступінчастий перемикач установки частоти, перемикач режимів роботи генератора низьких частот, перемикач навантаження, регулятор рівня вихідного сигналу), індикатор генерується частоти, роз'єми. Вихідні параметри джерела звукових хвиль задовольняють вимогам до демонстраційним дослідам з акустики, до дослідів по змінному струмі в ланцюгах з індуктивним, ємнісним і змішаним опорами.

*Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні та якісні показники наочних посібників не погіршуються.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Генератор звукових частот (0,1 Гц - 100 кГц):


Введіть число, зображене на малюнку
code