☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Набір по стереометрії телескопічний "НАНЕ"

2300.00 грн.
Артикул:  001213

Набір по стереометрії  телескопічний "НАНЕ"


Склад і призначення
Навчальний геометричний трасформуючий набір "Нане" призначено для підвищення ефективності навчання шкільного курсу геометрії і для розвитку просторового мислення учнів. Це досягається шляхом наочної демонстрації всіляких стандартних і нестандартних геометричних фігур. Ігровий характер, лежить в основі функціонування моделей, дозволяє значно підвищити ефективність їх використання.

Пристрій моделей
Кожна зі сторін будь-якої моделі складається з трьох стрижнів, які утворюють ребро і входять один в одного за принципом телескопічної антени. Висока якість матеріалу укупі з зазначеним пристроєм ребер дозволяє з достатньою легкістю і чіткістю здійснювати необхідні маніпуляції зі зміни розмірів сторін. Місця стикування ребер, що знаходяться в вершинах і підставах геометричних тіл, з'єднані за допомогою оригінального кільця, що, фактично, з необмеженою ступенем свободи дозволяє обертати стрижні, змінюючи довжини сторін. Така рухливість частин дозволяє отримати з однієї моделі різні нові моделі і фігури, як стандартні так і нестандартні. Необхідно також відзначити, що знімний характер вузлових (вершинних) деталей дає можливість, змінюючи кількість сторін при кожній вершині вихідної фігури, відкрити шлях до пошуку нових геометричних фігур.

В комплект входять п'ять фігур:


трикутна піраміда
чотирикутна піраміда
п'ятикутна піраміда
конус
циліндр
три додаткових стрижня для побудови перетинівМоделі «ТРАНСФОРМЕР» - це геометричний навчальний посібник у вигляді рухомих просторових тіл, які в силу своєї унікальної, структури можуть перетворюватися в інші тіла та фігури.
Навчальний набір «ТРАНСФОРМЕР» істотно підвищує ефективність вивчення шкільного курсу геометрії і розвиває просторову уяву учнів. Цьому сприяє наочна демонстрація різних геометричних фігур та тіл.

Матеріал і конструкція «ТРАНФОРМЕР»
Геометричний посібник «ТРАНСФОРМЕР» виготовлений з міцного матеріалу АВS RESIN (Південна Корея). Кожна сторона складається з трьох стержнів довжиною близько 10 см кожний, які входять один в одного по принципу телескопічної антени, утворює ребро.
Якість матеріалу разом з вказаними властивостями ребер дозволяє досить легко і чітко здійснювати необхідні перетворення по зміні розмірів сторін та перетворення просторових, моделей в плоскі.
Місця з'єднань ребер у вершинах основ геометричних тіл кріпляться за допомогою оригінального кільця, що дозволяє змінюючи довжину сторін, обертати стержні з досить великим ступенем свободи. Така рухливість частин дозволяє отримати з початкової моделі різні нові тіла та фігури - як стандартні, так і нестандартні. Для отримання з початкової моделі нові тіла та фігури рекомендуємо закрити (зменшити) всі сторони моделі.
Початкові моделі та їх похідні:

1. Трикутна піраміда
1.а. квадрат з діагоналями;
1.б. трикутники різних видів з демонстрацією висоти, бісектриси, медіани (точки їх перетину);
1.в. чотирикутники (квадрат, прямокутник, ромб, паралелограм).
 2. Чотирикутна піраміда
 2.а. трикутна піраміда зі своїми висотами;
2.б. всі види чотирикутних пірамід;
2.в. гексаедр;
2.г. п'ятикутники з діагоналями.
3. П'ятикутна піраміда
3.а. п'ятикутна піраміда;
3.б. три трикутні піраміди в одній конструкції;
3.В. всі види трикутних пірамід;
3.Г. чотирикутні піраміди з висотами;
3.д. різні види трикутних призм.
4. Конус
4.а. Коло з демонстрацією радіуса, діаметра, хорд, центрального і вписаного кута, сектор і сегмент;
4.б. конуси всіх видів;
5. Циліндр
5.а. основу циліндра можна використовувати для демонстрації вписаних і описаних трикутників, чотирикутників, зірок і інше за допомогою стрижнів;
5.б. кола, стосуються з оточуючими.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Набір по стереометрії телескопічний "НАНЕ":


Введіть число, зображене на малюнку
code