☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Набір "Оптика"

7900.00 грн.
Артикул:  000943
Кількість:  

Набір «ОПТИКА»

1.Призначення
Набір «ОПТИКА» (надалі- «Прилад») призначений для проведення демонстраційних дослідів і лабораторних робіт з геометричної та хвильової оптики.
Прилад виконаний в класичному виконанні. Як і 100 років тому реальні лінзи великого діаметру в оправах на підставках можна збирати в оптичні схеми і вивчати їх вплив перебіг світлових променів. Тільки замість свічки або лампочки розжарювання вперше застосований випромінювач на різнокольорових світлодіодах, що забезпечує найбільш повну імітацію об'єкта. Кожен з світлодіодів, встановлений в кутку «світиться квадрата», є самосвітної точкою, визначальною габарити об'єкта. Асиметрія об'єкта досягається за рахунок кольорових светодиодов, розташованих по кутах «квадрата».
У центрі «квадрата», по вертикалі, розміщені потужні світлодіоди синього і червоного світла, що володіють вузькою діаграмою спрямованості. Світловий пучок при проходженні через циліндричну лінзу дає зображення у вигляді вузької світиться лінії, а високий ступінь монохроматичности випромінювання забезпечує необхідну точність вимірювання довжини світлової хвилі в синьою і червоною області спектра за допомогою діфрешёток.

Оптичні елементи і оснащення Прибора підібрані таким чином, щоб учні, без особливих труднощів, змогли зібрати найпростіші оптичні схеми, вивчити дію негативною і позитивною лінз, циліндричної лінзи, плоскопараллельной пластинки (ППП), найпростіших оптичних систем, вивчити властивості поляризованого світла. а також визначити довжину світлової хвилі і видимий спектральний діапазон за допомогою дифракційних решіток.
На поворотному столику з лімбом, використовуючи оптичний сегмент (оргскло), вимірюють значення кута повного внутрішнього відбиття (ППО). На столику з координатною сіткою можна оцінити значення показника заломлення плоскопараллельной пластинки, а також спостерігати дисперсію світла на дисперсійній призмі (скло ТФ-4 «Флінт»).


За своїми технічними можливостями і комплектації оптичними елементами у Прибора немає аналогів. З його допомогою стає можливим:
■ визначити фокусну відстань позитивної (негативної) лінзи, збільшення і характер зображення (пряме, перевернуте, дзеркальне);
■ спостерігати явище поляризації світла, провести аналіз поляризується. випромінювання;
■ зібрати модель поляризаційного калейдоскопа;
■ зібрати найпростіші оптичні схеми: Кеплера, Галиллея, мікроскопа;
■ вивчити дію дифракційної решітки на світловий пучок, а також оцінити довжину хвилі синього і червоного світла, видимий спектральний діапазон, період дифракційної решітки;
■ спостерігати хід променів в лінзі (оптичний сегмент) і ППП (скло К8);
■ спостерігати явище повного внутрішнього відображення на оптичному сегменті;
■ спостерігати дисперсію світла на дисперсійній призмі "Флінт";
■ вивчити дію плоскопараллельной пластинки ППП на світловий пучок;
■ виміряти кут повного внутрішнього відбиття (ППО);
■ вивчити дію позитивної циліндричної лінзи на світловий пучок.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Набір "Оптика":


Введіть число, зображене на малюнку
code