☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Прилад для демонстрації дії електромагнітного поля Землі

1400.00 грн.
Артикул:  000931
Кількість:  

Прилад для демонстрації дії електромагнітного поля Землі


Опис і робота приладу:
Прилад призначений для визначення горизонтальної складової магнітного поля Землі.
Прилад являє собою котушку діаметром 0.21 м, що містить виткі ізольованого проводу. У центрі котушки на горизонтальній площадці розташована магнітна стрілка. Стрілка знаходиться в корпусі, на якому є шкала для відліку кута повороту. Корпус закріплений так, що лінія 0-1800шкали збігається з площиною котушки. Для того щоб не спотворювати вимірюване магнітне поле, підставка приладу виготовлена з немагнітних матеріалів.
При виконанні експерименту вимірюють кут відхилення магнітної стрілки при різних значеннях струму в котушці, будують залежність тангенса кута відхилення стрілки від індукції магнітного поля котушки і визначають горизонтальну складову магнітного поля Землі.
Магнітне поле Землі значно варіюється в часі і просторі. На широті 50° магнітна індукція в середньому становить 0,05 мТл, а на екваторі (широта 0°) - 0,031 мТл. Рекордне значення постійного магнітного поля, досягнуте людьми - 36200 мТл. Тесла (позначення: Тл) - одиниця вимірювання індукції магнітного поля в СІ, чисельно рівна індукції такого однорідного магнітного поля, в якому на 1 метр довжини прямого провідника, перпендикулярного вектору магнітної індукції, із струмом силою 1 ампер діє сила 1 ньютон.

Комплектність і розміри:

Прилад для вивчення магнітного поля Землі (у зборі) - 1 шт.

Розмір: 21х23 см

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Прилад для демонстрації дії електромагнітного поля Землі:


Введіть число, зображене на малюнку
code