☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Прилад для демонстрації лінійного розширення тіл

ОСОБЛИВОСТІ ДАНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА: НАЙДЕШЕВША ЦІНА!
1400.00 грн.
Артикул:  000912
Кількість:  

Прилад для демонстрації лінійного розширення тіл


1. Призначення
Прилад призначений для демонстрації лінійного розширення твердих тіл у порівняльному плані при вивченні теплових явищ в основній загальноосвітній школі.


2. Пристрій
Прилад складається з профільної металевої підставки, на який зліва закріплений нерухомий упор з регулювальними гвинтами праворуч - обойма, у верхній частині якої вісь з трьома стрілками різного кольору: світла, синя, червона. На обоймі закріплена дротяна вилка, у верхній частині якої розміщена шкала з градусними поділками від 0 до 30 градусів Цельсія. Ціна поділки шкали - 5 грд. Верхні кінці стрілок спираються на горизонтальний дротяний упор, а нижні - відтягуються спіральними пружинами.
До приладу додається 3 зразки у вигляді стрижнів: сталевий, латунний і алюмінієвий, кожен довжиною 180 мм і діаметром 6 мм. На кожному стрижні на одному кінці є ямка під конусний регулювальний гвинт, на іншому - проріз під профіль підстави стрілки.
Стрижні черзі або всі разом спочатку прорізом підводять під основу стрілки, а потім ямкою упирають в регулювальний гвинт. Перед досвідом гвинт повертають так, щоб стрілка трохи відійшла від свого дротяного упору.
До приладу додається масивна металева підставка, на якій розміщують таблетку (таблетки) сухого пального; алюмінієва коробка з кришкою. Остання служить для зберігання сухого пального або для наливання рідкого палива.
Картонна коробка, в якій розміщується прилад з приладдям.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Прилад для демонстрації лінійного розширення тіл :


Введіть число, зображене на малюнку
code