☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Пістолет балістичний

1840.00 грн.
Артикул:  000887
Кількість:  

Пістолет балістичний


1. Призначення приладу


Пістолет балістичний призначений як для постановки демонстраційних, так і лабораторних дослідів. За допомогою пружини приладу можна демонструвати взаємодія тіл, потенційну енергію пружини, а також рух тіла, кинутого горизонтально, під кутом до горизонту і вертикально вгору.
За допомогою цього приладу можна ставити фронтальні лабораторні роботи та роботи фізичного практикуму: залежність сили пружності від видовження пружини, визначення коефіцієнта жорсткості пружини, дослідження залежності дальності польоту снаряда від кута вильоту, визначення дальності польоту снаряда при горизонтальній стрільбі, визначення початкової швидкості, дальності польоту і висоти підйому снаряда при стрільбі під кутом 450. Порівняння імпульсу сили пружності пружини зі зміною імпульсу снаряда, порівняння роботи сили пружності із зміною кінетичної енергії тіла.


2. Пристрій приладу
Пістолет балістичний сконструйований на базі динамометра. Динамометр двосторонній, має шкалу з нулем посередині і межі виміру в обидві сторони 10Н, ціна поділки шкали - 0,2 Н. Стрілочний покажчик може переміщатися уздовж шкали по напрямних, точна установка покажчика проти поділу шкали здійснюється гвинтом. На кінцях направляючих закріплена кругла площадка. Для установки снаряда (кульки) на ній розташовані два штирі. У стислому стані пружина динамометра утримується за допомогою дротяного гачка. Для визначення кута нахилу приладу служить транспортир з ціною поділки 90 з схилом.
При використанні приладу в якості динамометра до майданчика причіпляють гачок для підвішування вантажів.
При проведенні лабораторних робіт прилад закріплюють на штативі за допомогою стрижня і муфти.

3. Технічні характеристики і комплектність

Розміри штативу: платформа 15х8 см, 30 см висота. 

Розміри динамометра: 37х5 см.

Все, що розміщено на фото входить в комплект.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Пістолет балістичний :


Введіть число, зображене на малюнку
code