☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель дизельного двигуна

ОСОБЛИВОСТІ ДАНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА: НАЙДЕШЕВША ЦІНА!
1900.00 грн.
Артикул:  000845
Кількість:  

Модель дизельного двигуна


1. Призначення допомоги


Модель використовується в кабінеті фізики в середній загальноосвітній школі. Призначена для демонстрації пристрою і принципу роботи чотиритактного карбюраторного двигуна внутрішнього згоряння. Ілюструє практичне застосування першого закону термодинаміки.

2. Технічні характеристики

Габаритні розміри в упаковці 31х18х12 см
Вага, не більше 1,5 кг

3. Опис

Являє собою демонстраційну об'ємну модель, яка зображує двигун внутрішнього згоряння в розрізі. Окремі деталі моделі яскраво пофарбовані, що дозволяє виділити її найважливіші елементи. Взаємодія елементів моделі і демонстрація принципу роботи двигуна здійснюється за допомогою обертання рукоятки, яка приводить в дію шатунно-кривошипний механізм поршня і кулачковий механізм управління клапанами. Модель оснащена електричною лампочкою. Включаючись в певний момент демонстрації, лампочка зображує підпалювання стислих парів пального електроіскри.

4. Порядок демонстрації

Для демонстрації необхідне джерело живлення електричної лампочки.
Перед початком демонстрації необхідно: Підключити до клем джерело живлення з напругою 2 3 вольта; Встановити поршень моделі в верхнє положення так, щоб обидва клапана закрили впускний і випускний канали. Це положення вихідне.

Обертаючи маховик по стрілці, спостерігаємо:
1. Поршень опускається вниз і одночасно опускається впускний клапан, поєднуючи впускний канал з порожниною циліндра двигуна. У цей момент відбувається всмоктування парів пального в порожнину циліндра, про що сигналізує горіння стрілки впускного каналу. Цей етап циклу називається уприскуванням пального.
2. При досягненні поршнем нижнього положення, впускний клапан піднімається вгору, перекриваючи доступ пального в циліндр. Сигнальна стрілка гасне. Поршень піднімається, стискаючи пари палива. Цей етап називається стисненням.
3. У крайньому верхньому положенні поршня стислі пари пального підпалюються електроіскри, паливо вибухає, і за рахунок різкого розширення продуктів згоряння поршень опускається вниз. Цей етап називається робочим ходом двигуна.
4. Досягнувши нижнього положення, поршень за рахунок інерції маховика піднімається вгору. Одночасно відкривається випускний клапан, через який виштовхуються продукти згоряння, про що сигналізує горіння стрілки. При досягненні верхнього положення поршня випускний клапан закривається. Цей етап - останній і називається вихлопом. Цикл роботи двигуна завершено.

5. Правила зберігання

Зберігати виріб слід в сухому приміщенні з кімнатною температурою (15- 25 ° C) при відносній вологості повітря 80%.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель дизельного двигуна:


Введіть число, зображене на малюнку
code