☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Прилад для порівняння вмісту СО2 у повітрі, що вдихається та видихається

640.00 грн.
Артикул:  000696
Кількість:  

Прилад для порівняння концентрації вуглекислого газу (СО2) у повітрі, що вдихається та видихається


1. Призначення

Використовується в кабінеті біології в загальноосвітній школі. Прилад призначений для демонстрації збільшення кількості вуглекислого газу у видихуваному повітрі в порівнянні з вдихуваним. Прилад використовується в середній школі для ознайомлення учнів із зміною складу повітря в процесі дихального газообміну у людини при вивченні теми "Дихання" в курсі анатомії та фізіології людини.


2. Комплектність
1. Пробірки
2. Пробки гумова з двома отворами 
3. Трубки скляні (зігнуті під кутом 90 гр.) 
4. Шланг з трійником і мундштуком 
5. Штатив-підставка 
6. Коробка  
7. Інструкція з експлуатації 


3. Пристрій
Пробірки встановлюються в штативі і закриваються пробками, в які вставлені скляні трубки: коротка і довга. Коротка пробка закінчується під пробкою, довга-трохи не доходить до кінця пробірки. Коротка трубка однієї пробірки і довга інший за допомогою трійника з'єднані з пластикової трубкою.


4. Підготовка приладу до демонстрації
Перед демонстрацією досвіду слід ретельно вимити пробірки і налити в них на 1/3 вапняної або ж баритовій води. Після того, як поглинач вуглекислого газу буде налитий, слід обережно, без сильного затиску, але щільно закрити пробірки пробками.


5. Демонстрація досвіду
Якщо взяти кінець пластикової трубки в рот і дихати через прилад, то помічається, що вдихається повітря проходить через одну пробірку, а видихуване-через іншу. Таким чином, вапняна води в пробірці, через яку проходить видихуване повітря, каламутніє швидше.


6. Умови зберігання
Після демонстрації досліду скляні деталі приладу повинні бути чисто вимиті. Осів на їх стінках осад видаляють за допомогою кислоти (соляної або оцтової). Після застосування кислоти деталі приладу повинні ретельно обполоснути водою. При тривалому зберіганні приладу пробірки не слід щільно закривати пробками в уникненні прилипання останніх до стінок пробірок.
Щоб попередити прилипання пробок їх посипають тальком або змащують гліцерином.
Зберігати прилади рекомендується в коробці в сухому приміщенні з температурою 15-25 градусів Цельсія при відносній вологості повітря до 80%.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Прилад для порівняння вмісту СО2 у повітрі, що вдихається та видихається:


Введіть число, зображене на малюнку
code