☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель "Вірус Сніда"

ОСОБЛИВОСТІ ДАНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПОСІБНИКА: НАЙДЕШЕВША ЦІНА!
1150.00 грн.
Артикул:  000643

Модель «Вірус СНІДу»


1. Призначення
Модель призначена для використання в загальноосвітніх установах на уроках біології, як демонстраційний посібники при вивченні теми «Віруси» в курсі загальної біології.


2. Комплектність
1. Модель «Вірус СНІДу»-1шт.
2. Підставка-1шт.
3. Пакувальна коробка-1шт.

3. Характеристики виробу
Модель «Вірус СНІДу» виготовлена ​​з пластмаси і забарвлена ​​в контрастні кольори, що дозволяє детально розглянути на ній особливості будови вірусу. Для демонстрації модель встановлюється на пластмасову підставку.
Збудник СНІДу - вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) - відноситься до ретровірусів. Віріон має сферичну форму, діаметром 100-150нм. Зовнішня оболонка вірусу складається з мембрани, утвореної з клітинної мембрани клітини-хазяїна, закріпленої на каркасі з білкових молекул. В мембрану вбудовані рецепторні освіти, з вигляду нагадують гриби. Під зовнішньою оболонкою розташовується серцевина вірусу, яка має форму усіченого конуса і утворена особливими білками. Усередині серцевини розташовуються дві молекули вірусної РНК, пов'язані з низькомолекулярними білками основного характеру. Кожна молекула РНК містить 9 генів ВІЛ і фермент - зворотну транскриптазу, що здійснює синтез вірусної ДНК з молекули вірусної РНК.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель "Вірус Сніда":


Введіть число, зображене на малюнку
code