☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Колекція "Приклади захисних пристосувань у комах"

1800.00 грн.
Артикул:  000549
Кількість:  

Колекція "Приклади захисних пристосувань у комах"

Навчальний посібник використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу в якості демонстраційної навчальної колекції.

Колекція призначена для використання в загальноосвітніх установах на уроках біології, при вивченні тем «Типи розвитку комах», «Загони комах» в курсі зоології, а також в курсі загальної біології, при вивченні пристосованості організмів в розділі «Закономірності мінливості». Може бути використана в якості демонстраційного посібника при поясненні вчителем нового матеріалу, а також для індивідуальної роботи учнів на уроках.

У колекції представлені комахи з яскраво вираженими ознаками захисних пристосувань, що закріпилися у них в ході еволюційного процесу. Ці пристосування дозволяють комахам справлятися зі своїми ворогами: або вміло ховатися від них, або захищатися більш активно (виділяючи неприємний запах або їдку рідину). Прикладами захисних пристосувань є: криптичні, попереджувальні і привертаюча забарвлення тіла, мімікрія, міметизм (зовнішня схожість з захищеними тваринами). Колекція допоможе учням легко розглянути і охарактеризувати даний тип пристосування (наприклад, розглянувши спосіб маскування комахи з зовнішнім середовищем).

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Колекція "Приклади захисних пристосувань у комах":


Введіть число, зображене на малюнку
code