☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Лабораторна двостороння модель механічного годинника

370.00 грн.
Артикул:  000487
Кількість:  

Лабораторна двостороння модель механічного годинника

Це двосторонній годинник. Обидві сторони лицьові з повним набором стрілок. Що дозволяє грати одночасно в парі не заважаючи один одному, або давати дитині завдання, а на тильній стороні виставляти правильну відповідь - переверни і порівняй.
Одна сторона годин виконана в яскравих рожевих тонах з дівочим виразом добрих емоцій, друга - в яскраво-блакитному кольорі, з властивим для хлопчиків пустощі.
На одній стороні використані арабські цифри, з яких починається навчання Вашої дитини, а на іншій стороні - римські цифри, які так само дуже важливі в нашому дорослому житті.
В ігровій формі дитина методом аналогії, порівняння та простого зорового сприйняття з легкістю сприймає римські цифри. Дуже цікаво, що чим менше вік дитини, тим легше сприйняття різних цифр. Складним даний цифровий бар'єр стає в школі, після того коли дитина для себе чітко встановив тільки один вид цифр. Ці 2 системи цифр - є загальноприйнятих і мають найширше застосування в усьому світі.

Отже, завдання розвивають годинок навчити розпізнавати час на будь-яких циферблатах.

Годинник виготовлений з натуральних матеріалів - березової фанери, акрилових фарб і лаків. А знімні дерев'яні стрілки з металевих кріпленням - стануть додатковим завданням для самих цікавих і непосидющих.

Розмір годинника: 16x13x8 см

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Лабораторна двостороння модель механічного годинника:


Введіть число, зображене на малюнку
code