☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Дидактична гра. Кубики історій

570.00 грн.
Артикул:  000472
Кількість:  

Дидактична гра. Кубики історій


Головне призначення дидактичної гри - придумування і озвучування коротких історій. Рекомендований вік застосування від 3-х до 12 років (дошкільнята і школярі).

Що ж в цьому складного? Для дитини побудувати речення - завдання високого рівня складності. Побудувати розповідь ще складніше - необхідно вибудувати цілий ланцюжок логічних дій, у яких є початок і кінець. Для дитячої психології зв'язок дій і наслідків зовсім неочевидний. Саме тому в 1 рік ми говоримо малюкові: «Не лізь - Впадеш», «Не кидай - Розіб'єш». Це ланцюжок Дія-Подія. У 4 рочки ми озвучуємо ланцюжок з декількох ланок (5-6). Ми говоримо: «Не їж морозиво на вулиці - Горличко замерзне - Застудишся- Захворієш - На свято до Маші не підемо - Давай з'їмо морозиво вдома». Як чітко видно на прикладі, ланцюжок збільшується прямо пропорційно віку.

Дерев'яні еко-кубики розміром 4х4х4см, ребра якого закруглені настільки, що кожна із 6-ти граней являє собою круг діаметром 4см, забезпечить зручність для дитячої долоні, крупність і чіткість малюнка і не на секунду не відверне від Вашої головної мети!

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Дидактична гра. Кубики історій:


Введіть число, зображене на малюнку
code