☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Фільтрувальний папір

80.00 грн.
Артикул:  000457
Кількість:  

Фільтрувальний папір


Фільтрувальний папір використовується в ході проведення лабораторних робіт на уроках хімії.

Обеззолені фільтри синя стрічка - це круги, які вибиваються із фільтрувального паперу різних марок, виконаної у відповідності з ГОСТ. Використовуються в лабораторіях різних галузей народного господарства. Особливістю є те, що вони повільно фільтруючі. Відповідають вимогам ТУ 03-11-03. Фільтруюча здатність не більше 100 секунд. Затримують осад сірчанокислого свинцю, нейтральні. Зольність залежить від діаметру.

Обеззолені фільтри біла стрічка - це фільтри з середньою швидкістю фільтрації, яка становить не більше 45 секунд. Зроблені відповідно вимогам ТУ 03-11-03. Затримують осад вуглекислого цинку. До їх особливостей відноситься те, що вони нейтральні. Зольність одного фільтра в грамах залежить від діаметру.

Обеззолені фільтри червона стрічка призначені для швидкої фільтрації та відділення розчину крупнокристалічних і творожних опадів. Зроблені з паперу марки ФОБ. Володіють стійкістю до гарячих лужних і кислих розчинів, завдяки тому, що просочені спеціальними синтетичними смолами. Знижена зольність. Володіють механічною міцністю і оптимальною швидкістю фільтрування опадів, при цьому вага осаду втрачається в малій мірі. Мають швидкість фільтрації 26. Застосовуються в різних галузях народного господарства.

Знежирені фільтри жовта стрічка призначені для дуже швидкого фільтрування. Виготовляються з високоочищений целюлози. Застосовуються для різноманітних фільтраційних робіт, які звичайно проводяться в лабораторіях - аналіз жиропродуктов і маслопродуктов, а також відділення дрібнодисперсних опадів. Стійкі до лужних і кислотних розчинів, володіють зниженою зольністю, міцні до механічних пошкоджень. Призначені для дуже швидкого фільтрування, марка паперу яка використовується для їх виготовлення, - ФОБ.

Фільтри зольні чорна стрічка (середня фільтрація), виробляються з очищеної целюлози, її зміст понад 95 %. Спосіб виробництва цього фільтрувального паперу гарантує відсутність залишкових кислот.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Фільтрувальний папір:


Введіть число, зображене на малюнку
code