☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Барельєфна модель «Внутрішня будова голуба» демонстраційна

1050.00 грн.
Артикул:  001969
Кількість:  

Барельєфна модель «Внутрішня будова голуба» демонстраційна

1. Призначення барельєфної моделі

Барельєфна модель призначена для використання в якості демонстраційного посібника в кабінеті біології загальноосвітніх установах на уроках біології.
Барельєфна модель «Внутрішня будова голуба» використовується як демонстраційне посібник для вивчення нового матеріалу і опитування, учнів на уроках біології (VIII клас розділ «Тварини», при вивченні теми «Клас птахи»; X-XI клас розділ «Загальна біологія» (в порівняльному аспекті)) і сприяє формуванню об'ємних уявлень про будову досліджуваного об'єкта. Посібник містить достатню кількість інформації для застосування в школах з базовим, поглибленим і поглиблено-профільним вивченням біології.

2. Характеристики барельефной моделі

Модель виготовлена ​​з пластмаси шляхом вакуумного формування. Об'єктом зображення служить голуб, як типовий і широко поширений представник класу «Птахи»

Голуб на посібнику зображений в сагиттальном розрізі. Видно зовнішні покриви і внутрішні органи голуба. Для більшої наочності парні органи представлені по одному (нирка, легеня), що не зображена частина повітряних мішків.

Зовнішні покрови голуба пофарбовані природним кольором. При зображенні внутрішніх органів застосовано колірне і числове кодування. Травна система забарвлена ​​коричневим кольором, дихальна система - блакитно-бузковим, кровоносна система - синім і червоним, видільна система - зеленим, нервова система - жовтим, органи розмноження (самки) - помаранчевим.

Розмір моделі: 66х41 см


3. Правила зберігання барельефной моделі

Зберігати виріб слід в сухому приміщенні з кімнатною температурою (15- 25 °C) при відносній вологості повітря 80%. Не допускається згинання, скручування, або інша деформація барельефной моделі, в уникненні виникнення тріщин.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Барельєфна модель «Внутрішня будова голуба» демонстраційна:


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script