☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Новини RSS 2.0

Навчальні інновації

Враховуючи сьогоднішні тенденції розвитку у сфері освіти та науки в Україні все більш актуальним постає питання застосування мультимедійного обладнання в навчальному процесі. Завдякі новітнім технологіям викладачі будь-якого навчального закладу можуть зробити процес навчання більш цікавим та продуктивним для учнів.
У нашому інтернет-магазині "Дидактика" представлений широкий спектр обладнання для навчальних кабінетів - фізики, біології, хімії, математики,  та географії, а також інших кабінетів.
Ви з легкістю можете придбати в нашому інтернет-магазині - Комплект мультимедійного обладнання, в який входять такі компоненти як - Інтерактивна дошка, Мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом, Базове програмне забезпечення для інтерактивної дошки та мультимедійного проектора. Крім вище зазначеного навчального обладнання Ви можете придбати Навчальний комп’ютерний комплекс, який включає в себе - Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), Портативний комп'ютер учня (ноутбук) або пристрій -  трансформер, що включає в себе планшет і док-станцію та Спеціалізоване програмне забезпечення до них. Також ми будемо раді запропонувати Вам - Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для Вашого навчального кабінету вітчизняного виробника, який розширить можливості процесу викладання під час проведення демонстраційних і практичних дослідів.
Нами здійснюється доставка всього переліку необхідних Вам товарів такими перевізниками як Нова пошта, Ін Тайм, Делівері, Міст Експрес, Автолюкс в будь-яку точку України!Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script