☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Програмне забезпечення Лінгафонний кабінет (10+1 робочих місць)

36750.00 грн.
Артикул:  002007
Кількість:  

Програмне забезпечення Лінгафонний кабінет (10 + 1 робочих місць)

Програма лінгафонний кабінет NIBELUNG
Інтерфейс: Український
Тип: Мультимедійна лабораторія
Максимальна кількість місць: 64

"NIBELUNG" - це програма, яка створена для перетворення комп'ютерного класу в інтерактивну мультимедійну середу з розширеними можливостями лінгафонні лабораторії. Програма пропонує найширші функції для управління мультимедійними та інтернет-ресурсами та може бути використана для викладання різних предметів.
Програмне забезпечення "NIBELUNG" може бути використано для високоефективного:
- Навчання іноземним мовам;
- Розвитку мови;
- Навчання комп'ютерним технологіям, наприклад, роботі з офісними програмами;
- Навчання загальноосвітніх предметів;
- Проведення презентацій;
- Управління комп'ютерним класом.
Програмне забезпечення "NIBELUNG":
- Дозволить викладачеві максимально ефективно використовувати навчальний час і надати імпульс процесу навчання;
- Збагатить навчальні заняття мультимедійним вмістом без необхідності використовувати додаткове обладнання;
- Надасть учням більше матеріалу для вивчення і розширить вибір матеріалів для самостійної роботи (в тому числі за рахунок контрольованого використання інтернет-сторінок)
- Дозволить учням вільно спілкуватися з викладачем, не турбуючи інших
- Забезпечить викладачеві необхідні інструменти для ефективного інтерактивного спілкування з учнями (передача коротких повідомлень, чат-сесії, прослуховування, діалог)
- Завдяки автоматичним оновленням через Інтернет, завжди залишається сучасним і універсальним засобом навчання і втіленням побажань викладачів.
Програма використовує локальну мережу для зв'язку між комп'ютерами класу. За локальної мережі можуть передаватися аудіо та відео матеріали та інші файли, здійснюється повне управління персональними комп'ютерами студентів з робочого місця викладача. Програмне забезпечення "NIBELUNG" може бути використано і в бездротових мережах WI-FI.
Це чисто програмне рішення, просте в установці та налаштування, яке не потребує додаткових апаратних засобів. При покупці програмного забезпечення, ви отримаєте унікальний ключ на необхідну кількість ліцензій (відповідно до кількості комп'ютерів в комп'ютерному класі).


Проведення занять в мультимедійній лінгафонні лабораторії на базі програмного комплексу NIBELUNG

Система тестування
Однією із складових частин програми "NIBELUNG" є модуль тестування - спеціальний додаток для створення і редагування тестів, проведення тестувань і аналізу результатів. У питаннях тесту можуть бути використані зображення, аудіо та відео матеріали, матеріали мережі Інтернет.
Програма дозволяє створювати питання різних типів:
вибір правильного варіанту відповіді;
вибір кількох правильних варіантів відповіді;
встановити відповідність;
розташувати в зазначеному порядку;
вставити пропущені слова;
введення текстового відповіді з клавіатури;
запис голосового відповіді.
При створенні тесту викладач може:
встановити обмеження за часом для відповіді на питання;
обмежити час на проходження тесту;
вказати складність питання в балах;
задати максимальну оцінку.
Управління комп'ютерами учнів
Управління комп'ютерами учнів здійснюється безпосередньо за допомогою графічного інтерфейсу програми. Графічне представлення класу може бути змінено відповідно до реального розташуванням робочих місць з можливістю оперативної зміни розмірів і взаємного розташування робочих місць учнів за допомогою миші. Для більшої наочності уявлення класу можуть бути додані додаткові графічні елементи. Спосіб стандартного вікно перегляду і редагування властивостей документа, аналогічне Microsoft Office. Користувач налаштовує інтерфейс переміщуються панелями інструментів із змінним зовнішнім виглядом і налаштованим меню.
Кожна операція може бути активована для окремого учнівського модуля, групи учнів або всього класу одночасно. Викладач здійснює повний контроль персональних комп'ютерів учнів зі свого робочого місця: перехоплення управління, запуск додатків, блокування введення, управління живленням, контрольоване використання Інтернет-сторінок в якості навчальних матеріалів, контроль запущених програм, редактор списку дозволених і заборонених програм, редагування ярликів запуску програм, автоматичне спостереження за комп'ютерами учнів, перегляд ескізів обраних або всіх учнів.
У режимі "Передача екрану" на комп'ютерах учнів, вмикається режим екрану викладача або обраного учня. Інструмент "Перо" дозволяє малювати поверх зображення на екрані комп'ютера для пояснення або виділення інформації.
Журнал класу
Кожен викладач отримує доступ до панелі управління за допомогою персонального пароля.
Система автоматично розпізнає зареєстровані класи даного викладача. Файли класів, аудіо та відео матеріали кожного викладача зберігаються в персональній папці.
Інтерфейс програми дозволяє редагувати візуальне представлення класу, вводити і змінювати прізвища учнів, проводити реєстрацію присутніх на занятті студентів, виставляти оцінки і переглядати статистику відвідування та успішності в базі даних SQLite з формуванням звітів в форматі html.
При запуску реєстрації присутніх на занятті, на моніторах комп'ютерів учнів з'явиться відповідне вікно, в якому вони підтверджують свою присутність і, якщо необхідно, можуть ввести своє прізвище. Після закінчення процесу реєстрації на екрані викладача з'явиться вікно з результатами.

Взаємодія з учнями

Підключення учні можуть працювати індивідуально, в парах і в групах (до 10 груп одночасно). Викладач може приховано прослуховувати роботу обраного учня, пари або групи.
У режимі "Розмова" викладач може почати спілкування з обраним учням, парою або групою.
У режимі "Запуск програми" викладач запускає програми для обраної групи або всього класу.
У режимі "Запис" викладач здійснює запис мікрофона обраного учня, групи або всього класу на жорсткому диску комп'ютерів учнів і викладача в форматах WAV або MP3. Крім того, викладач може записати свою розмову з учнем (одночасний запис мікрофона викладача і учня).
У режимі "Повідомлення" викладач може відправляти текстові повідомлення учням.
Для обраної групи може бути запущена чат-сесія.
У режимі "Самообучение" учні самостійно працюють з різними файлами і можуть записувати свій голос.

Робота в групах і парах
Організація робочих місць учнів в групи (до десяти груп одночасно) і пари (всередині групи), довільне формування пар учнів за випадковим принципом із запам'ятовуванням цього стану при відключенні живлення.
Загальний виклик для всіх учнів, прослуховування або діалог з обраним учням, парою або групою; передача окремим учням і групам для подальшої роботи різної аудіо інформації і будь-яких файлів.
"NIBELUNG" дозволяє одночасно працювати з одним CD аудіо диском в різних групах, прослуховуючи різні треки.
На даний момент передбачено 8 різних завдань: самонавчання, дискусія, передача екрану, інтернет, робота з файлами, тестування і робота з мультимедіа джерелами. Викладач може їх комбінувати в будь-якому поєднанні залежно від потреб і відповідно до розробленого плану заняття.
Використання аудіо матеріалів
Програма дозволяє одночасно використовувати до 10 аудіо джерел, в тому числі кілька звукових карт або кілька вбудованих CD-дисководів. Для прослуховування учням по локальній мережі можуть передані різні аудіо сигнали: аудіо файли, треки з CD-дисків, лінійний вхід звукової карти, мікрофон викладача або обраного учня. Аудіоматеріали від будь-якого зовнішнього джерела, підключеного до входу звукової карти комп'ютера викладача можуть бути оцифровані і збережені для подальшої роботи. При навчанні в групі, викладач може використовувати один CD-диск з навчальними матеріалами, запустивши для кожної групи окремий трек.
Передача відео матеріалів
Передача відео У режимі "Перегляд відео" по команді викладача на комп'ютерах учнів відкривається програвач Windows Media, в якому учні переглядають відео файл з комп'ютера викладача або зовнішнього джерела відео. Вбудований конвертер відео дозволяє оцифрувати відео матеріали для подальшого використання.
Викладач може транслювати відео зі свого комп'ютера і керувати трансляцією як звичайним магнітофоном, наприклад, зробити паузу, перемотати, встановити закладки, «зациклити» фрагмент. Транслювати можна будь-які відео файли, зовнішні джерела, наприклад відеомагнітофон або документ камеру, а так само відео з сайту YouTube. Для передачі відео, не потрібно, будь-якого додаткового програмного або апаратного забезпечення.
"NIBELUNG" дозволяє передавати відео інформацію учням на їх персональні комп'ютери, передавати учням і приймати від них різні документи і файли, передавати зображення екрану викладача учням, передавати зображення екрану учня-зразка іншим учням і викладачеві.
Викладач може записати трансляцію свого екрану або екрану учня і використовувати її як звичайний відео файл, наприклад, відтворити для інших учнів.
Цифровий магнітофон учня
Графічний інтерфейс учнівського модуля виключає втручання учнів в роботу системи. Тільки викладач може прийняти рішення про самостійну роботу учнів з цифровими магнітофонами. Цифровий магнітофон учня дозволяє програвати аудіофайли у форматах WAV, MP3 або WMA. Цифровий магнітофон має функції звичайного магнітофона - відтворення, запис, повтор і т.д. Крім того, цифровий магнітофон дозволяє учневі управляти швидкістю відтворення звукового файлу.
У режимі "Самообучение" учень може вибрати файл із запропонованого викладачем списку, створити до 9 закладок для повторного прослуховування файлу з зазначеного на доріжці моменту. Учень може записати свій голос, прослухати, порівняти свій запис з треком-зразком, завдяки наявності графічного відображення програється файлу, додати субтитри до запису.
На модулі клієнта кожного учащегся є кнопка "Виклик викладача" для звернення учня до викладача і кнопка "Повідомлення" для відправки питання викладачеві в текстовій формі.
Домашнє завдання
Викладач може роздати файли для самостійної роботи вдома, а так же зібрати файли (завдання) підготовлені учнями. Домашні завдання видаються групі учнів або індивідуально. Автоматично зберігається інформація хто, коли отримав завдання і коли його здав.
Безкоштовні інструменти
Навчання з програмним забезпеченням «NIBELUNG» триває і поза класом. Учень може використовувати вдома цифровий магнітофон і систему тестування для виконання домашнього завдання або самостійної підготовки.

Викладач так само може використовувати цифровий магнітофон, систему тестування і конструктор тестів поза класом для підготовки до занять або перевірки робіт учнів.

Особливості програми "NIBELUNG"
• Створення до 10 груп, які можуть працювати автономно, з абсолютно різними завданнями;

• Тестовий модуль, для створення тестових завдань різної складності, з автоматичним оцінюванням, по заданих параметрах викладача;
• Можливість використання в Тестовому модулі аудіо-відео файлів, інтернету, графіки, записи аудіо-відповіді студента;
• Можливість роботи на планшетах;
Безкоштовні оновлення програми;
• Робота в бездротових мережах (Wi-Fi);
Трансляція з комп'ютера викладача на комп'ютери учнів аудіо і відеофайлів будь-яких форматів;
Контроль інтернет браузерів студентів;
Контроль доступу в інтернет по URL.
• Можливість створення списків дозволених і заборонених веб-сайтів і додатків;
Контроль USB портів, клавіатури, миші студента;
• Можливість роботи з різними мультимедійними навчальними посібниками, програмами, документами і файлами.
• Збір результатів із збереженням на ПК викладача;
• Перегляд і передача екранів.
• Можливість передачі голосу і екрану викладача на комп'ютери учнів.
• Можливість запису відео з екрану викладача або учня в файл
• Можливість запису джерела сигналу для учнів одночасно із записом мікрофонів учнів на різні аудиодорожки в один файл.
• Можливість використання web-камер при роботі в парах.
• Можливість перегляду web-камер учнів.
• Можливість проведення швидкого опитування.
• Можливість трансляції на комп'ютери учнів відео з YouTube без завантаження відео файлу на комп'ютер викладача.
• Модуль віддаленого конфігурування модулів учнів.
• Можливість налаштування меню інструментів викладача.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Програмне забезпечення Лінгафонний кабінет (10+1 робочих місць):


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script