☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель зору функціональна

3969.00 грн.
Артикул:  001536
Кількість:  

Модель зору функціональна

1. Призначення
 
Прилад призначений для використання в загальноосвітніх установах в кабінетах фізики та біології при вивченні теми «Оптична система ока», для демонстрації будови ока людини, принципу отримання зображення на сітківці ока, фізичної природи дефектів зору (таких як короткозорість і далекозорість).

2. Комплектність

Модель зору 1шт.
Екран з ручкою-1шт.
Лампа, закріплена в непрозорий кожух-1шт.
Пакувальна коробка-1шт.
 

3. Характеристики виробу

Прилад має підставу, на якому за допомогою трьох стійок закріплені його основні частини: модель очі, модель очок і освітлювач. У комплект приладу входить напівпрозорий екран.

Модель очі включає зовнішню оболонку ока - склеру, рогову оболонку, райдужну оболонку, кришталик і склоподібне тіло. Модель є розбірний. Білкова складається з трьох разделяющихся частин: нижньої, верхньої та задньої. Нижня частина склери жорстко закріплена на стійці. Верхня і задня частини можуть відділятися від нижньої, після чого від моделі очі можуть бути по черзі відокремлені рогова і райдужна оболонки і стануть доступними для візуального спостереження кришталик і склоподібне тіло. На внутрішніх і зовнішніх поверхнях частин склери нанесено кольорове зображення зорових нервів і м'язів очі. Стійка моделі очі може повертатися щодо заснування приладу.

Кришталик виготовлений у вигляді порожнини з еластичними прозорими стінками. Всередині порожнини знаходиться гліцерин. Порожнина кришталика з'єднана патрубком і гнучкою трубкою з вузлом, за допомогою якого може змінюватися тиск гліцерину на стінки порожнини. При цьому змінюється кривизна поверхні кришталика, що імітує акомодацію ока при розгляданні якогось предмета. Вузол зміни тиску знаходиться всередині стійки, на якій модель очі прикріплена до основи приладу. Ручка для регулювання тиску виступає з похилого паза в нижній частині поверхні стійки. При переміщенні ручки вгору по пазу тиск гліцерину зростає, і кривизна поверхні кришталика збільшується. Склоподібне тіло має отвори в передній і задній частині. У передньому отворі закріплений кришталик. Заднє отвір закриває напівпрозорий екран, який за допомогою петлі шарнірно з'єднаний зі склоподібним тілом. На екран проектується зображення предмета, створюваного кришталиком.

Модель очок є пластмасовим диск з трьома круглими лунками, закріплений на рухомий стійці безпосередньо перед роговий оболонкою моделі очі. В лунки вставлені збирає і розсіює лінзи і звичайне скло (для порівняння результатів досліджень). Модель очок прикріплена до стійки так, що може обертатися навколо горизонтальної осі. Освітлювач є електропатрон спеціальної форми, в який вгвинчена матова лампа розжарювання. Патрон жорстко закріплений всередині непрозорого кожуха, що запобігає потраплянню Яскраве світло в очі. Стінка кожуха, звернена до моделі очі, має отвір у вигляді стрілки і може відділятися від освітлювача. У нижній частині патрона знаходиться кнопка включення лампи. Кожух з лампою надаватися на рухому стійку моделі. Напівпрозорий екран являє собою тонкий диск, виготовлений з прозорого пластика, одна з поверхонь якого зроблена матовою. Диск вставлений в оправу. Оправа має фігурну ручку. Екран використовують для спостереження зображення, що дається кришталиком при демонстрації дефектів зору.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель зору функціональна:


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script