☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Открытая математика 2,5 (функции и графики) СД-JEWEL

Артикул:  001327

Відкрита математика 2.5. Функції і графіки

Повний мультимедійний курс "Функції та Графіки" дозволить вам освоїти наступні теми даної дисципліни: числові послідовності, системи координат, основні властивості функцій, перетворення в декартовій системі координат, елементарні функції, похідна та її застосування, інтегрування, диференціальні рівняння.
Автори курсу - кандидат технічних наук Д. І. Мамонтов і Соросівський вчитель Р. П. Ушаков. Методичні матеріали розроблені Н. П. Малярік. Під редакцією доцента МФТИ, кандидата технічних наук Н. X. Агаханова за участю старшого викладача ЗФТШ С. А. Бєляєва.
Інтерактивний курс включає:
Ілюстрування підручник;
більше 450 інтерактивних графіків;
60 інтерактивних навчальних моделей;
Графер - інтерактивний інструмент для побудови графіків функцій;
більше 700 питань і завдань;
путівник по інтернет-ресурсах;
журнал обліку роботи учня;
довідкові таблиці;
біографії вчених-математиків;
звуковий супровід;
методичну підтримку курсу;
пошукову систему;
систему складання контрольних робіт;
сертифікаційний тест і сертифікат компанії Физикон.
Вимоги

Мінімальні
Windows 98/ME/2000/XP
Pentium 200 МГц
64 Мб оперативної пам'яті
200 Мб вільного місця на жорсткому диску
дозвіл екрану 800х600 з глибиною кольору 32 біт
4-швидкісний пристрій для читання компакт-дисків або DVD-дисків
звуковий пристрій
Internet Explorer 6.0
клавіатура
миша
Детальний опис:
Комп'ютерний курс "Відкрита Математика 2.5. Функції та Графіки" складається з набору HTML-сторінок, що переглядаються за допомогою браузера Internet Explorer. Однак вам не обов'язково мати доступ в Інтернет для роботи з курсом. Всі необхідні файли знаходяться на компакт-диску з програмою "Відкрита Математика 2.5. Функції та Графіки".
Зміст курсу оформлено у вигляді посилань. За допомогою них ви легко можете перейти до вивчення будь-якої частини курсу, клацнувши назву розділу або параграфа.
Вивчати теорію вам допоможуть інтерактивні комп'ютерні моделі, посилання на які знаходяться у відповідних по темі параграфах або в загальному списку моделей. Інтерактивні комп'ютерні моделі демонструють основні фізичні закони і явища. Працюючи з моделями, ви можете провести своє невеличке дослідження. Можна міняти значення параметрів або конфігурацію моделі і спостерігати за результатом. Наприклад, ви зможете стежити за тим, як відбувається рух супутників в полі тяжіння землі або як діє гідравлічна машина.
Для полегшення роботи з курсом програма забезпечена системою пошуку. Пошук по курсу необхідний, щоб швидко знайти всі параграфи, в яких зустрічається потрібне слово або комбінація слів.
Комп'ютерний курс "Відкрита Математика 2.5. Функції та Графіки" містить велику кількість запитань і завдань, що передбачають введення відповіді учнем. Кожне завдання являє собою вікно, в якому пропонується той чи інший спосіб введення відповіді, а також містяться кнопки, за допомогою яких можна перевірити відповідь або подивитися правильне рішення.
У курсі "Відкрита Математика 2.5. Функції та Графіки" зустрічаються кілька видів контрольних завдань: це питання з вибором правильної відповіді із запропонованих варіантів і тести з можливістю введення чисельного результату і формул.
Для повного засвоєння курсу в програмі є розділ "Завдання з рішеннями", який містить приклади розв'язання задач.
Журнал результатів дозволяє оцінити рівень знань учня з різних тем курсу. Ступінь засвоєння матеріалу наочно представлена ​​в таблиці. По кожній темі курсу показані загальна кількість завдань різних типів (контрольних питань і завдань), кількість завдань, на які учень дав відповіді, і кількість вірних відповідей. В окремій колонці показується кількість очок по кожній темі (у відсотках від максимально можливого). За кожне пройдене завдання теми нараховується певна кількість очок в залежності від рівня складності завдання і кількості спроб вирішення, вжиті учням. Всі невиконані завдання оцінюються в 0 очок.


Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Открытая математика 2,5 (функции и графики) СД-JEWEL :


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script