☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель-аплікація "Числова пряма"

Артикул:  001209

Модель-аплікація "Числова пряма"
1. Призначення
Посібник призначений для використання в якості демонстраційного матеріалу на уроках математики в початковій і середній школі при вивченні задач на рух. Крім того, допомога може застосовуватися для демонстрації сенсу дій «складання» і «віднімання», побудови графічних моделей при вирішенні завдань і відображення операцій з множинами.
2. Технічні характеристики, комплектність і пристрій
Габаритні розміри в упаковці (довж. * шир. * Вис.), См ..... 31 * 22 * ​​4
Вага, кг, не більше .................................................... 0,25
У комплект входять:
числова пряма - 1 шт,.
картинка «Вантажний автомобіль» -. 1 шт,
картинка «Легковий автомобіль» -. 1 шт,
картинка «Велосипедист» -. 1 шт,
картинка «Мотоцикліст» -. 1 шт,
картинка «Пішохід» -. 1 шт,
картинка «Бігун» -. 1 шт,
магнітна кнопка з рідкоземельних магнітом -. 2 шт,
керівництво з експлуатації - 1 шт.
Числова пряма являє собою пряму з неоціфрованной шкалою (ціна поділки 5 см), надруковану на банерній тканині (щільний вологостійкий матеріал). Шкала не оцифрована, що дозволяє діяти з цілими числами і з дробами, а також використовувати посібник в середній школі, при вивченні негативних чисел. Відповідно числа, літери та знаки надписуються крейдою там, де це необхідно. Посібник кріпиться на класну дошку магнітними кнопками.
Картки із зображеннями людей і транспортних засобів також забезпечені магнітами, що дозволяє легко кріпити їх і пересувати по дошці. На лицьовому боці картки нанесена пряма, призначена для поєднання з штрихами розмітки.
3. Методичні рекомендації
Динамічне посібник дозволяє моделювати задачі на рух, що істотно полегшує розуміння сенсу завдання учнями. Для цього після прочитання умов завдання вчитель або учень підписує крейдою під числової прямої букви, що позначають пункти, зазначені в задачі, розміщує над нею картки з транспортом і людьми, вказує напрям руху, відстань між пунктами і пр. (Мал. 1).
 
При ознайомленні зі змістом додавання і віднімання вчитель підписує числа і, пересуваючи картки, наочно демонструє сенс дій і результат (рис. 2).
 
Також числова пряма може виступати основою для побудови графічних моделей для вирішення найрізноманітніших завдань (рис. 3).
 
При вивченні множин на числовій прямій можна графічно відображати операції з ними (рис. 4).
 
Рекомендується використовувати даний посібник в комплексі з іншими (Рахункова драбинка, Набір цифр, букв та знаків та ін).
4. Умови зберігання
Числову пряму не слід складати, щоб уникнути появи ліній згину. Зберігати посібник слід в сухому опалювальному приміщенні в розгорнутому вигляді або скрученої в рулон.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель-аплікація "Числова пряма":


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script