☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Модель лічильника електричної енергії

Артикул:  000986

Модель лічильника електричної енергії

Призначення
Індукційний лічильник електричної енергії змінного струму є робочою моделлю і демонструється при вивченні застосування сили Ампера і електромагнітної індукції.

Технічні характеристики , комплектність і пристрій
Габаритні розміри в упаковці ( довж. * шир. * Вис. ), см ..17 *14 *31
Вага , кг , не більше .................................................................... 2,0
У комплект входять:

    
модель лічильника електричної енергії (в зборі) - 1 шт.,
    
керівництво з експлуатації - 1 шт.

Лічильник складається з двох електромагнітів, між полюсами яких розташований алюмінієвий диск, насаджений на вертикальну вісь. Один електромагніт має обмотку з товстого мідного дроту, яка називається струмового і включається в електричний ланцюг послідовно з навантаженням. Обмотка іншого електромагніту, виконана з тонкого мідного дроту, включається в ланцюг паралельно навантаженні і називається обмоткою напруги. Магнітний потік струмового обмотки створює в алюмінієвому диску індукційні струми, які взаємодіють з магнітним потоком обмотки напруги, що призводить до обертання диска. Таким чином, обертальний момент пропорційний потужності, тому що залежить від струму і напруги навантаження.

Крім того, в лічильнику є металева пластина для усунення самоходу диска, рахунковий механізм, черв'як для приведення в дію лічильного механізму, постійний магніт для створення гальмуючого моменту, що врівноважує поводить момент для забезпечення рівномірного обертання диска, шкала з вказаними параметрами приладу та інші допоміжні деталі.

* Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні та якісні показники наочних посібників не погіршуються.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Модель лічильника електричної енергії:


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script