☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Максим III-01 (Т12К) Тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації

Артикул:  000648
Максим III-01 (Т12К) Тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації

Тренажери серцево-легеневої реанімації Т12К "Максим III-01"- призначені для навчання та відпрацювання навичок надання першої допомоги (екстреної долікарської допомоги), з використанням пульта контролю-управління та навчальної інтерактивної анімаційної комп'ютерної програми (ИАКП) "Максим". Інтерактивна анімаційна програма "Максим" дозволяє проводити індивідуальне та групове навчання прийомам СЛР. Програма дозволяє зберігати результати в пам'яті комп'ютера і роздруковувати їх.

Звертаємо Вашу увагу, що в тренажер додана нова функція: відображення обсягу і швидкості потоку повітря при ШВЛ.

Тренажер працює в навчальному і чотирьох тестових режимах

I - навчальний режим використовується для відпрацювання окремих елементів реанімації;

II - тестовий режим:

1. реанімації одним рятувальником (2:15);

2. реанімації двома рятувальниками (1:5);

3. режим реанімації (2:30);

4. режим реанімації (30:2).

Тренажер оснащений електронним пультом контролю-управління зі світловою індикацією та настінним демонстраційним табло. За допомогою пульта контролю - управління вибирається режим роботи, визначається положення голови, стан поясного ременя, достатність вдувається повітря при ШВЛ, зусилля компресії при НМР, наявність пульсу, положення рук при НМР і правильність проведення реанімації одним або двома рятувальниками. Тренажер працює спільно з комп'ютером за допомогою інтерактивної анімаційної навчальної програми з індикацією виконання всіх дій, і цифровим вимірюванням швидкості і об'єму повітря, що вдихається. Інтерактивна анімаційна програма «Максим» дозволяє проводити індивідуальне та групове навчання прийомам СЛР, зберігати індивідуальні результати тестів в пам'яті комп'ютера і роздруковувати їх. Підключення пульта контролю - управління до комп'ютера здійснюється за допомогою USB кабелю або через радіоканал Bluetooth, радіус дії бездротової Bluetooth - зв'язку не менше 30м., по прямій, без перешкод). На настінному демонстраційному табло зображений торс людини зі світловою індикацією, як на пульті контролю - управління, що відображає дії щодо реанімації потерпілого.

●Харчування тренажера здійснюється від мережі ~220В 50Гц через адаптер (220В/12В) або від автономного джерела постійного струму 12-14В через роз'єм на пульті і кабель, що додається до тренажера.

●Габаритні розміри: 1700х550х250 мм;

●Вага тренажера з пультом і табло: 11,6 кг

●В упаковці не більше 20 кг.

Вимоги до комп'ютера:

Операційна система: Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7. Процесор: Intel Pentium з тактовою частотою не менше 2000 МГц або аналогічний процесор. Оперативна пам'ять: не менше 512 Мб. Жорсткий диск: 30 Мб вільного місця. Якщо Microsoft .NET Framerwork 2.0 не встановлений, то потрібно додатково 500 Мб.; USB 2.0; CD-ROM; Bluetooth-адаптер, вбудований або зовнішній; Звукова карта.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Максим III-01 (Т12К) Тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації:


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script