☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

20.04.2018 13:51:33
19.02.2018 16:29:31
27.04.2017 17:41:38
Підписатись на новини:
або RSS 2.0

Голосування

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ


Як зацікавити школярів молодшого віку початкових класів і пробудити у них інтерес до навчання?

Надзвичайно важливим є розвиток пізнавальної сфери дитини, яка тільки вчиться рахувати і читати, пізнавати щось нове. Тому їй треба допомогти та зробити ці заняття цікавими, веселими та інтерактивними.

Навчальні заняття повинні проходити з ігровою діяльностю. За допомогою ігор дитина буде запам'ятовувати цифри та букви. Уроки у вигляді різноманітних ігор будуть постійно підтримувати її інтерес та сприйяти кращому запам'ятовуванню.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КАБІНЕТУ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ
 
Не менш важливим в цьому процесі відіграє  якісно оформлений кабінет, що  надасть маленькому школяру натхнення та занурить його у навчальну атмосферу отримання нових знань. Після цікавих уроків у учнів залишаться приємні враження та надовго пробудиться інтерес до навчання.

На допомогу вчителю в нашому інтернет-магазині Didactica є повний перелік всього необхідного для облаштування початкових класів. У нас є все: від зразків каліграфічного написання букв та карт для школи до шкільних мікроскопів з професійною оптикою та інтерактивних комплексів.

Наприклад, за допомогою мовного складника – дитина почне вивчати українську абетку, а з таким пристроєм як мікроскоп – молодші школярі ознайомляться з чудесами мікросвіту.

А з такими приладами, що називаються ваги або терези – дитина навчиться порівнювати предмети не тільки за кольором, зовнішнім видом або іншим характеристикам, а зрозуміє нове поняття «вага».

Використовуючи все це обладнання навчальний процес полегшується і покращується не лице для учнів, але також і для викладачів, оскільки за допомогою необхідних демонстраційних приладів викладачу набагато легше і зручніше довести необхідний матеріал до широкої аудиторії школярів в закладах освіти.

З розвитком новітніх технологій у сфері навчання з’явився дуже широкий вибір обладнання, яким повністю можна забезпечити навчальні класи і створити атмосферу, яка буде зацікавлювати учнів та зробить навчальний процес захоплюючим та яскравим для кожного з них.


Виберіть з запропанованих розділів необхідне обладнання для Вашого навчального закладу:

1. Дидактичний мовний складник для української початкової школи (4)
2. Логіко-математичний складник для української початкової школи (23)
3. Природничо-науковий складник для української початкової школ (10)
4. Художньо-мистецький складник (2)
5. Технічне обладнання (початкова школа) (8)
6. Додаткове обладнання (початкова школа) (23)
7. Плакати, карти для початкової школи (17)
8. Гербарії і колекції (для початкової школи) (14)

Сортувати по: найменуванню (Зрост | Спад), ціні (Зрост | Спад), рейтингу (Зрост | Спад)

Вигляд:(Стовбець | Сітка)

<< попер   1   2   

4900.00 грн.

<< попер   1   2   

Працює на основі скрипта інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script